Pracujete v oboru ale chybí vám oficiální zkoušky? U nás si můžete udělat profesní zkoušky pro obor Kuchař, Číšník. To vše v plně profesionálním prostředí.

Pro získání úplné profesní kvalifikace, tedy složení závěrečné zkoušky z daného oboru, je třeba předložit osvědčení o získání jednotlivých profesních kvalifikací. Autorizovaná osoba, která provádí zkoušky níže uvedených profesních kvalifikací, které vám postačí k získání kvalifikace a následného přihlášení se ke zkouškám pro získání výučního listu. Nabídku za D&V institut dalšího vzdělávání naleznete na www.dobryseminar.cz.

Závěrečnou zkoušku z daného učebního oboru:

  • Kuchař – číšník (65-01-H/01)

lze po domluvě a přezkoumání řádného složení plné profesní kvalifikace složit na Střední odborné škole stravování Říčany s. r. o., Jiráskova 1519, 251 01 Říčany. V případě zájmu o složení závěrečné zkoušky v daných oborech nás kontaktuje na: info@dobryseminar.cz nebo +420 732 192 954.

Profesní kvalifikace:

Formulář pro přihlášení ke zkoušce

Přihlášení ke zkoušce profesní kvalifikace

Vážení uchazeči o zkoušku profesní kvalifikace,z vybraných termínu si vyberte u potřebné kvalifikace právě jeden termín.Formulář přihlášky k samotné zkoušce naleznete ke stažení ZDE
titul, jméno, příjmení*
telefon*
e-mailem
Jednoduchá obsluha hostů (65-007-H), Složitá obsluha hostů (65-008-H)
Příprava teplých pokrmů (65-001-H), Příprava minutek (65-004-H)
zpráva